16.10.2020 r. - Autorskie spotkanie on-line z Justyną Bednarek

Autorskie spotkanie on-line z Justyną Bednarek

W piątek, 16 października, dzieci z klas: I, II, III wzięły udział w spotkaniu z pisarką, Justyną Bednarek. Było to spotkanie dość nietypowe dla uczniów, gdyż odbywało się on-line w salach lekcyjnych.

Organizowała je Biblioteka i DKK w Stróży i Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi. Książki ze „skarpetkowej serii”, czyli „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)”, „Nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite)” oraz „Banda Czarnej Frotté. Skarpetki powracają” cieszą się popularnością wśród dzieci, które chętnie czytają i słuchają o przygodach niesfornych skarpetek. Podczas spotkania był uruchomiony czat i można było pisać pytania do autora.

Autorskie spotkanie on-line z Justyną Bednarek

Prawie dla wszystkich dzieci było to pierwsze spotkanie autorskie. Było to wspaniała okazja do poznania życiorysu, twórczości autorki naszej lektury szkolnej- Justyny Bednarek.

Autorskie spotkanie on-line z Justyną Bednarek 1

Autorskie spotkanie on-line z Justyną Bednarek 2