21.11.2020 - Dzień Życzliwości

Dzień Życzliwości -  21 listopada

w Szkole Podstawowej im. Marcina Bielskiego w Białej

Życzliwość bez wątpienia odgrywa doniosą rolę w codziennym życiu każdego człowieka. Przychylne nastawienie do świata, uśmiech, miłe słowo, uprzejmy gest, potrafią wprowadzić  w dobry nastrój oraz sprawić, że ludziom wokół lepiej się żyje.

Doskonałą okazję do rozpowszechniania idei ludzkiej serdeczności stał się Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, który w Polsce obchodzony jest 21 listopada.

Z okazji tego dnia uczniowie  klasy 7  wraz z panią Anną Czyżycką  wysłali  wszystkim uczniom  naszej szkoły przygotowaną kartkę.

Warto się zatrzymać i uczynić drobny gest życzliwości  w stronę drugiego człowieka- nie tylko  w tym jednym dniu w roku, ale codziennie.

Pamiętajmy, że bycie życzliwym i uprzejmym nic nie kosztuje, a sprawia wiele radości                 i uśmiechu nie tylko nam, ale i osobom przebywającym w naszym towarzystwie.

Bądźmy życzliwi na co dzień!!!