20 grudnia 2019 - Kartki świąteczne dla pacjentów Szpitala w Pajęcznie

Kartki świąteczne dla pacjentów Szpitala w Pajęcznie

„Uśmiechy i życzliwość rozdawane na co dzień są tym,

co zdobywa i zatrzymuje serca, i daje pocieszenie." Humphrey Davy

W ramach działalności Szkolnego Koła Wolontariatu Hipo-PoMocni delegacja Szkoły Podstawowej im. Marcina Bielskiego w Białej: Ola, Martyna, Daniel, Pani Dyrektor – Mariola Gleń, Pani Anna  Czyżycka, Pani Martyna Pierzynka w dniu 20 grudnia 2019 r. wybrała się do Szpitala w Pajęcznie, aby przekazać pacjentom kartki z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Dzięki zaangażowaniu nauczycieli uczniowie wszystkich klas własnoręcznie na zajęciach przygotowali piękne kartki oraz napisali życzenia skierowane do  chorych przebywających w szpitalu.

Kolorowe kartki z życzeniami, jakie otrzymali wywołały uśmiech, a jednocześnie przypomniały im, że jest ktoś, kto o nich myśli i pamięta.

Uczniowie naszej szkoły lubią pomagać, doskonale też wiedzą, że pomaganie może być bardzo proste i przynosi wiele radości zarówno tym, komu się pomaga, jak i samym pomagającym.

„Choćby najskromniejsze rękodzieło z serca, myśli i poświęconego czasu uczynione,

będzie dla mnie najpiękniejszym prezentem”. Seneka