17 Października 2019 - Dzień Papieski

Znalezione obrazy dla zapytania gif dzień papieski

17 października przeżywaliśmy w naszej szkole kolejny już raz Dzień Papieski, obchodzony w całej Polsce pod hasłem „Wstańcie, chodźmy”
 Z tej okazji odbył się uroczysty apel poświęcony św. Janowi Pawłowi II. Sylwetkę tej wspaniałej osobowości przedstawili uczniowie klasy VI pod kierunkiem p. Justyny Stachera , p. Aleksandry Matusiak, ks. Tadeusza Orzeszyna.
 Podczas uroczystości mieliśmy okazję uczcić kolejną rocznicę wyboru Kardynała Karola Wojtyły na stolicę Piotrową oraz przypomnieć sobie Osobę Papieża Polaka oraz jego nauczanie i kim jest dla każdego człowieka. Tradycyjnie została odśpiewana „Barka”, a także „Abba Ojcze”.
 Wcześniej, w niedzielę 13 października, uczniowie naszej szkoły przybliżyli wszystkim zebranym  w kościele parafialnym w Białej postać Naszego Papieża.