07 października 2019 - Odwiedził nas Pan Sławomir Pyrko

Znalezione obrazy dla zapytania sławek pyrko

W dniu dzisiejszym naszą szkołę odwiedził Pan Sławomir Pyrko – terapeuta zajęciowy. Nasz gość przybył zagrać koncert dla uczniów klas VI-VIII. Poprzez spotkanie przy muzyce nasz gość miał do przekazania naszym uczniom wiele wartościowych treści. Wystąpienie naszego gościa dotyczyło szeroko pojętej profilaktyce: Przekazywał on naszym uczniom, że nie warto zaczynać przygody z żadną formą używek: alkoholu, narkotyków czy dopalaczy. Ponieważ największe zagrożenie nie jest związane ze szkodliwością ich sama w sobie na organizmy ludzkie, ale słabość ludzi na poddanie się uzależnieniu. Każdą przytoczoną anegdotę okraszał refleksyjną balladą i bluesową fraszką. Uczniom naszej szkoły bardzo spodobało się tak nietypowe przekazanie tak ważnych treści.