Środa, 2024-05-15

Imieniny: Dionizego, Nadziei

31.03.2022 r. - Finał akcji ''IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ''

Nasza szkoła, pod kierunkiem p. Pauliny Siewiery i p. Katarzyny Drozdek, przy współpracy z fundacja Dbam o Mój Z@sięg, brała udział w akcji: "Idą Święta, nie o sms-ie, lecz o kartce pamiętaj". Uczniowie otrzymali kartki bożonarodzeniowe, a ich zadaniem było własnoręcznie napisanie kilku słów, życzeń skierowanych do przyjaciół lub rodziny.
Najmłodsi nauczyli się samodzielnie pisać oraz tworzyć kartki, a także poprawnie je adresować. Ponadto wsparliśmy ideę dzielenia się życzeniami poprzez tradycyjne pisanie kartek świątecznych.

Ponadto wzięliśmy udział w Ogólnopolskim konkursie plastycznym IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ – EDYCJA IV”,  na który zostały wysłane  kartki wykonane samodzielnie przez uczniów.

Dzisiaj otrzymaliśmy wyniki konkursu.  I mamy sukces- dwie laureatki

I miejsce Oliwia Smejda

III miejsce Karolina Stachera

Laureatkom bardzo serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów, dziękujemy za udział