Środa, 2024-05-15

Imieniny: Dionizego, Nadziei

25.03.2022r. - i Teatr "Zaginiony Świat"

25 marca uczniowie edukacji wczesnoszkolnej oglądali spektakl teatralny „ZAGINIONY ŚWIAT” transmitowany na żywo z Teatru Maska w Rzeszowie. Spektakl powstał na motywach powieści sir Arthura Conana Doyle’a. „Zaginiony świat” to spektakl, który pokazuje, że warto być uczciwym, a przyjaciół można spotkać w najmniej spodziewanych miejscach. Uczniowie znaleźli odpowiedź na pytania czy przebojowa dziewczynka osiągnie swój cel i pojedzie na wielką wyprawę do dżungli? Jakie niebezpieczeństwa czekają na podróżników w amazońskiej dżungli- dinozaury?

Był to bardzo pouczający spektakl, który z pewnością dał wiele do myślenia naszym uczniom, a na pewno dostarczał wielu emocji. Czekamy na kolejną transmisję na żywo