Imieniny: Hugona, Piotra

19.05.2022r. - Finał Powiatowego Konkursu Recytatorskiego "Co słonko widziało..."

Finał Powiatowego Konkursu Recytatorskiego  „Co słonko widziało”

10.05.2022 r. w Bibliotece Publicznej w Pajęcznie odbył się finał Powiatowego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej i sześciolatków z Powiatu pajęczańskiego pod hasłem „Co słonko widziało...”.  Nasi uczniowie: Iga Rozumek (oddział przedszkolny), Kacper Grądecki (klasa I), Natalia Górska (klasa II),  Iga Wdowczyk (klasa II), Miłosz Kiljańczyk (klasa III) wcielili się w recytatorów poezji  Marii Konopnickiej i reprezentowali nasza szkołę. W konkursie wzięło udział 60 uczestników. Po wspaniałych występach nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu, Iga Wdowczyk zdobyła wyróżnienie. Poziom wszystkich wystąpień był bardzo wysoki, uczniowie wspaniale reprezentowali naszą placówkę.

Serdecznie gratulujemy młodym artystom!