Imieniny: Grzegorza, Karoliny

Projekt edukacyjny Uniwersytet Dzieci w Klasie "W kosmos z klasą. Jakie tajemnice kryje wszechświat?”

Projekt w klasie III: „W kosmos z klasą. Jakie tajemnice kryje wszechświat?”

Realizując projekt „W kosmos z klasą. Jakie tajemnice kryje wszechświat?” uczniowie klasy III pod opieką wychowawcy p. Anny Stachery będą odkrywali jak niezwykły jest kosmos! Podczas lekcji uczniowie prowadzić będą doświadczenia i obserwacje, które przybliżą im podstawowe informacje o przestrzeni kosmicznej. Poznają planety Układu Słonecznego, spróbują zaobserwować spadające gwiazdy oraz dowiedzą się, czym są strefy czasowe. Uczestnicząc w projekcie, dzieci wzmocnią umiejętność samodzielnego i krytycznego myślenia oraz rozwiną swoją ciekawość.