Zasady zdrowego odżywiania

Zdrowie zarówno fizyczne, jak i psychiczne warunkuje dobre osiągnięcia dzieci i młodzieży. Pozwala wszystkim realizować swoje marzenia, zamierzenia, aspiracje, rozwijać się,  zmieniać środowisko, tworzyć dobra materialne i kulturalne.

Szkoła Podstawowa im. Marcina Bielskiego w Białej tworzy warunki sprzyjające dobremu samopoczuciu społeczności szkolnej oraz podejmuje działania na rzecz zdrowia. Jednym z takich przedsięwzięć był apel, który odbył się 17 kwietnia 2023 roku.  Przygotowała go klasa IV pod kierunkiem Pani Anny Czyżyckiej i Pani Justyny Stachery.

Jego celem było propagowanie wśród dzieci wiedzy prozdrowotnej i zdrowego stylu życia oraz zachęcenie do spożywania warzyw i owoców.