Nie pierwszy raz pierwsi :-)

24 stycznia br. nasi uczniowie wzięli udział w konkursie XXII Ogólnopolskich Wręczyckich Jasełkach 2024. Do konkursu przystąpiło 30 szkół z całej Polski. Nagrody zostały przyznane
w 5 kategoriach wiekowych. Pod opieką: ks. prob. Tadeusza Orzeszyny, pani Pauliny Siewiery i pani Katarzyny Drozdek nasi uczniowie przygotowali jasełka w formie przedstawienia teatralnego
pt. Z piekła do nieba. Młodzi teatralni w składzie: Pola Skoczylas, Kamila Ciągowska, Miłosz Kiliańczyk, Patryk Kowalski, Adam Kurzynoga, Dominik Bęben, Piotr Rosa, Bartłomiej Stachera, Kamil Trzepański, Julia Bęben, Kamil Górecki, Nadia Łakoma, Jakub Kasprzyk, Filip Kurzynoga, Jakub Maciaś, Karolina Pająk, Tomasz Ruka, Bartosz Ciągowski, Hubert Palma, pojechali do Wręczycy Wielkiej, wystąpili na deskach teatralnych i wygrali. Z dumą informujemy, że  zajęli 1. miejsce i tym samym zdobyli nagrodę pieniężną w wysokości 400 zł.

Gratulujemy kolejnego sukcesu młodym artystom.

Jesteśmy z Was bardzo dumni.

Wielkie gratulacje  !!!