Bal karnawałowy

26 stycznia odbyła się w naszej szkole zabawa karnawałowa z animatorem dla przedszkolaków i klas I-III, a po południu dyskoteka z Dj dla klas starszych. Po I semestrze nauki uczniowie niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala w której bawiły się dzieci przebrane za postacie z bajek, filmów oraz komiksów została pięknie udekorowana. To wszystko zachęcało do szampańskiej zabawy. Animator przygotował wiele zabaw edukacyjnych, które miały na celu kształtowanie reagowania na rytm, muzykę, animację oraz naukę kulturalnego sposobu zabawy. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom jak i rodzicom. W klasach zorganizowany był słodki poczęstunek.

Rada Rodziców składa serdeczne podziękowania Panu Wójtowi Gminy Rząśnia - Tomaszowi Stolarczykowi za ufundowanie drobnych nagród rzeczowych w postaci: długopisów, ołówków i notesików. Zostały one przekazane uczniom i przedszkolakom za aktywny udział w grach i zabawach zorganizowanych podczas szkolnego balu karnawałowego.

Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń, zresztą - zobaczcie sami! Kolejny bal karnawałowy już za rok.