Dzień Babci i Dziadka

BABCIA I DZIADEK – to słowa, które zawsze kojarzą się z ciepłem, troskliwością, miłością i z wszystkim, co dobre. Mieć babcię i dziadziusia to wielkie szczęście dla wnucząt. To oni - kochają bez granic swoje wnuki, mają dla nich najwięcej czasu, często opiekują się nimi, wspierają, doradzają i zawsze są blisko.

19 stycznia w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka. Na wstępie Pani Dyrektor Mariola Gleń wraz z Panią Kierownik Wydziału Oświaty Iwoną Szcześniak powitały wszystkich uczestników spotkania kierując serdeczne życzenia i dużo ciepłych słów w stronę honorowych gości.

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci również pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach i wspólnie ze swoimi paniami przygotowały dla nich przedstawienie. Licznie przybyli goście zasiedli przy przygotowanych dla nich stołach i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Dzieci z grup przedszkolnych i uczniowie klas I- III zaprezentowali program artystyczny, a następnie wręczyli własnoręcznie wykonane prezenty dla swoich ukochanych Babć  i Dziadków. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Następnie dzieci wraz z Babciami oraz Dziadkami zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek. Bardzo miłym akcentem na sam koniec naszej uroczystości był koncert  Młodzieżowej Orkiestry Dętej Gminy Rząśnia pod kierownictwem kapelmistrza Kamila Kołatka.

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy dużo zdrowia, pomyślności,

uśmiechu na co dzień i jak najdłuższych lat wśród kochających wnuków!!!