Spotkanie autorskie z Joanną Olech

Uczniowie klas III- VI uczestniczyli we wspaniałym spotkaniu ze znaną autorką książek dla dzieci i młodzieży - Joanną Olech. Pisarka oprócz tworzenia książek jest także świetną ilustratorką i swój talent wykorzystała podczas interaktywnego spotkania autorskiego. Autorka w humorystyczny sposób włączała dzieci do rozmowy i rozbudzała emocje organizując quizy tematyczne z treści swoich książek. Joanna Olech przekonywała dzieci do wykonywania zawodu pisarza. Dzieci mogły poznać książki pisarki, szczególnie serię o zabawnych przygodach wesołej rodzinki - "Dynastii Miziołków". Pani Olech zaproponowała naszym uczniom szereg konkursów, zgadywanek, dzieci też mogły popisać się swoją inwencją twórczą, wymyślając historyjki o smokach. Pisarka rysowała zabawne smoki, a młodzi czytelnicy "tworzyli" historyjki. Spotkanie było ciekawe, publiczność reagowała wręcz żywiołowo, nie dało się nudzić.

Po spotkaniu uczniowie zostali obdarowani pieczątkami i autografami od autorki, mogli także zakupić książki Joanny Olech i poprosić pisarkę o autograf.