Inauguracja roku szkolnego 2023/2024

4. września odbyła się inauguracja roku szkolnego 2023/2024. Wydarzenie zgromadziło nauczycieli, uczniów oraz rodziców.

Uroczyste spotkanie na sali gimnastycznej rozpoczęło się od wprowadzenia sztandaru szkoły oraz odśpiewania hymnu Polski „Mazurka Dąbrowskiego”. Następnie pani Dyrektor Mariola Gleń  powitała wszystkich, którzy przybyli na uroczystość. Zgromadzonym uczniom życzyła radości z odkrywania tajemnic nauki, wielu sukcesów, rozwijania pasji oraz zainteresowań. Szczególnie ciepłe słowa skierowane były do pierwszoklasistów, dla których szkolna przygoda dopiero się zaczyna. Następnie uczniowie udali się do swoich klas, gdzie spotkali się ze swoimi wychowawcami.

Drodzy uczniowie, pamiętajcie, że macie w sobie siłę, która pomoże wam osiągać cele, które sobie wyznaczacie. Każdego dnia rozwijajcie swoje skrzydła, które będą was niosły przez szkolną codzienność. Skrzydła, na których możecie wyfrunąć w piękną przyszłość. Powodzenia !