Uroczysta Inauguracja Roku Szkolnego 2022/2023

Wakacje dobiegły końca i nowy rok szkolny został oficjalnie rozpoczęty! W nasze szkolne mury powrócili stęsknieni uczniowie… Wypoczęci, z uśmiechem i głową otwartą na nowe doświadczenia. Na sali gimnastycznej czekało na nich grono pedagogiczne oraz dyrekcja szkoły.

Apel rozpoczął się od  wprowadzenia sztandaru szkoły i odśpiewania hymnu państwowego. Następnie pani Dyrektor Mariola Gleń powitała przybyłych uczniów, rodziców, grono pedagogiczne oraz pracowników administracji i obsługi. Szczególne słowa skierowała do uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole. Serdeczne słowa uznania i podziękowania skierowała do pana Sylwestra Beśki, który pracował w naszej placówce przez wiele lat i odchodzi na emeryturę.  Po zakończonej akademii odbyło się krótkie spotkanie uczniów z wychowawcami.

U progu nowego roku szkolnego wszystkim pracownikom szkoły, uczniom i rodzicom życzymy, aby ten rok był nie tylko czasem wytężonej pracy, ale także pasmem samych sukcesów i wielu radości.